WindowsTurkce.com

Windows bilindiği üzere Microsoft ürünleri yelpazesinin önemli bir programı. İnternette gezinti yaparken, daha doğrusu Vista’dan Windows 7 ‘ye nasıl geçiş yapabilirim diye ararken www.windowsturkce.com sitesini görünce pek sevindim. Sayfadan gerekli bilgiyi aldım ancak şu anda yenileme çalışması olduğunu görsem de tavsiye etmeyi uygun gördüm.

Windows Türkçe Sitesindeki kategoriler aslında windows ile ilgili bir çok servisi içeriyor. Mesela windows7, vista, windows XP, Windows Live, Windows mail … gibi…

Bu arada windows mail de nedir diyebilirsiniz. Bu program outlook exspress’in çok benzeri. Daha doğrusu en son XP sürümleri (Home, Professional) ile kullanılan Outlook express artık yok. Vista ve Windows7’de bunun yerine yeni windows maili kullanabilirsiniz ki zaten birbirlerine entegre edip, çevirmek çok kolay.

Sonuç olarak Microsoft Türkiye’nin eksiklerini giderebilecek, boşluklarını doldurabilecek, belki de bir forum gibi üzerine tartışılabilecek bir site olduğunu düşündüğümden www.windowsturkce.com sitesini sizlere tavsiye ediyorum.

This entry was posted in Web Tanıtım and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.