Web Sitesi Tanıtımı Yapmak istiyorum

Web siteniz var ve tanıtımını yapmak istiyorsunuz… Evet hepimiz zaten web sitemizi tanıtmak istiyoruz. Son derece normal ve doğal bir davranış…

Aslında zaten biz de bir nev’i bu tanıtım işini yapıyoruz, hem de ücretsiz, karşılıksız. Bir taraftan park edilmiş domainleri bulup tanıtıyoruz, bir taraftan da dikkati çeken, göze hoş gelen veya güzel siteleri tanıtıyoruz. Aramızda kalsın ama zaten bu büyük bir keyif aldığımız interhobi (internet hobi tümcesini kısalttım, yine aramızda kalsın alın işte size harika bir alan adı daha 🙂  )

Konuya dönmek gerekirse; Sitemizde aklımıza esen domainleri tanıtıyoruz, satılık olanları, parka çekilmiş olanları da tanıyoruz. Sizin ki neden olmasın?

Eğer web sitenizi tanıtmak istiyorsanız bu bölümün altındaki yorumlar kısmına yorum eklemelisiniz. Ancak bunun da kuralları var. Daha doğrusu taleplerinizi onaylanması ve bu sayfada değil sitedeki ilgili kategori altında yayınlanması için bazı şartlarımız var.

Dikkatlice okumanızı tavsiye ettiğimiz koşullar şunlardır;

1- Tanıtmak istediğiniz sitenin yasa dışı unsurlar taşımaması gerekli.

2- Site tanıtımı tıpkı bizim yaptığımız gibi, objektif ve açıklayıcı olmalı. Reklam niteliği taşımamalı.

3- Biz link listesi veya link bankası değiliz. Belki ileride bir site dizini (directory) yapabiliriz ancak şu anda düşünmüyoruz. Bu itibarla talebinizde sadece anasayfanızı tavsiye etmeli, alt alanadları (subdomainler) ve alt kategorilerinizin linklerini eklememelisiniz.

4- Eklediğiniz tanıtım yorumu sitemiz yönetimince uygun görülürse onaylanacak ve burada değil, tıpkı site genelinde yaptığımız gibi bizim tarafımızdan yayınlanacak. Bu itibarla site tanıtım talepleri gizli kalacaktır.  Diğer bir ifadeyle siz tavsiye edeceksiniz biz yukarıdaki şartları taşıyorsa ve uygun görüyorsak sitenizi diğer siteler gibi tanıtacağız.

5- Ve son olarak güzel dilimiz Türkçe ve onun kurallarına uymalısınız. Yazdıklarınızı genel olarak kopyala yapıştır ile yayınlayacağımızdan bir de Türkçe imla hataları ile uğraşacağımız site sahiplerinin önerilerini kesinlikle kabul etmeyeceğiz.

Evet web sitesi tanıtımı yapmak isteyenler aşağıdaki yorum kısmı sizi bekliyor. (Talepler gizli kalacaktır).

This entry was posted in Talepleriniz and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.