Sorgulama.org

Eğer bir e-devlet sitesi veya bilgi sitesi sahibi olmak ve bunu bir blog veya portal şeklinde yapmak istiyorsanız son günlerde oldukça popüler olan e-hizmetleri guruplara ayırarak tanıtabileceğiniz ve yayınlayabileceğiniz sorgulama amacına uygun bir domain istiyorsanız sorgulama.org ideal ve kaliteli bir alan adı.

www.sorgulama.org alan adını kullanarak, çeşitli sınıflandırmalar yaratarak sorgulama yapılacak terimler ve hizmetler hakkında bilgiler verebilir, bu sorgulama hizmetlerini yapan interaktif siteler hakkında mükemmel bir web rehberi sahibi de olabilirsiniz.

Aynı şekilde bu domain ile bir arama motoru veya dizin hazırlayıp, dahil olan sitelerden arama sonuçları da getirebilirsiniz.

Örneğin: Internet üzerinden Tc kimlik no sorgulama, adsl, backlink, cep no, IMEI no, doktor, avukat, firma, e-mail, IP no, KPPS, SBS, ÖSYM sonuçları, öğrenci ve okul not sorgulama vs. portalı dahi hazırlayabilirsiniz.

www.sorgulama.org  şu anda sedo ile park edilmiş olup, satılık bir alan adıdır. Domain istatistiklerine, genel fiyat bilgilerine ulaşabilmek ve açık artırmada fiyat teklifi verebilmek için yukarıdaki linkine tıklayarak tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

This entry was posted in Türkçe and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.