Kamuihalesitesi.com

Bilindiği üzere resmi ihaleler ve kamu ihaleleri oldukça revaçta. Bir çok kişi veya şirket kamu ihalelerini takip ederek, bu ihalelere katılmakta ve bu sayede çeşitli iş imkanlarına kavuşmakta.

Alanadı piyasasına baktığımızda içinde kamu, ihale ve ilan geçen domainlerin çoğu alınmış durumda. Çünkü birçok kuruluş bu tip alan adlarını alarak kamu ihalesi ilanlarını ücretli (çoğu) olarak duyurmakta ve bu ilan haber servislerine üye olanlardan abonelik ücreti almakta.

Kamu ihale ilanlarını takip edenlere hizmet vermek üzere önereceğimiz bir alan adı ise www.kamuihalesitesi.com . Bu domain yukarıda anlattığımız şekilde kullanılarak harika bir kamu ihale ilanları sitesi olabileceği gibi aynı zamanda bir blog, forum veya portal kurularak konu hakkındaki mevzuata dair düzenlemeleri ve bilgileri tartışabileceğiniz bir hukuk platformu olarak da kullanılabilecek kaliteli bir alan adı.

www.kamuihalesitesi.com şu an için sedoparkta olup, dileyenler fiyat bilgileri ve genel istatistikleri için linke tıklayarak bilgi alabilir.

This entry was posted in Türkçe and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.