Icraihale.com

Diğer sayfamızda (https://www.enucuzdomain.com/kamuihalesitesicom/) anlattığımız resmi ihaleler, daha doğrusu kamu ihalelerinin yanısıra, günümüz ekonomisinin de kötüye gitmesiyle borçluların ve icra takiplerinin artmasıyla internet piyasayasına yeni bir iş kolu daha çıkmış bulunuyor. Bu da menkul (taşınır) ve gayrimenkul (taşınmaz) icra satışı ilanlarının bilgisayar başından öğrenilmesi mantığına dayanan bir sistem.

İcra daireleri tarafından satılan ev, araba, beyaz eşya gibi mallar piyasa fiyatlarına oranla çok daha ucuz olduğundan ve icra satışlarında 1.ci ve 2.ci artırımlarda bunları almak çok avantajlı olduğundan, bu uygun fırsatları değerlendirmek isteyenlerin olması da doğal. Bunu farkeden bazı kişi ve kuruluşlar icra ihalelerini ücretli abonelik sistemi ile internet sitelerinde duyurarak hem alıcılar için hem de satılanın gerçek değerine ulaşabilmesi için önemli bir işlev görmekteler.

İşte yukarıda anlatılan icra ihale ilanları için veya icra ihale hukuku için kullanılmak üzere mükemmel bir alan adı daha tespit ettik; www.icraihale.com . Bu domain düşmüş ve yeniden tescil edilmiş bir alan adı ve şu anda sedoda park halinde.

www.icraihale.com alanadının fiyat bilgilerine ve genel istatistiklerine bakmak için kendi bağlantısına tıklayarak açık arttırmada pey sürebilirsiniz.

This entry was posted in Türkçe and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.